Appartement Higueron € 440.000,-
Ref.nr: RSOR5387743
Prijs: € 440.000,-
Appartement Higueron € 440.000,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | m² |
| Leefruimte | 102m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2003 |
| Verdieping | |
| Toeristenvergunning | |
| Groot terras | |
| Parkeren | |
| Berging | |
| Uitzicht op zee | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Zwembad | |
| Airconditioning | |
| Omheind complex | |
| 24-uursbeveiliging | |
| Lift | |
| Fitnessruimte |
Prijs: € 440.000,-
Meer informatie ›››
Appartement op de middelste verdieping met toeristenlicentie in de prestigieuze urbanisatie Reserva del Higuerón, tussen Benalmádena en Fuengirola.
De woning biedt 2 slaapkamers, 2 badkamers, een lichte woon-eetkamer, een volledig uitgeruste keuken en een ruim terras om het hele jaar door van het mediterrane klimaat te genieten. Daarnaast zijn er een ondergrondse parkeerplaats en een berging inbegrepen.
Gelegen in een afgesloten community met beveiliging, gemeenschappelijke groenzones, zwembad, fitnessruimte, paddle- en tennisbanen en 24-uursreceptie. Het appartement beschikt over airconditioning, zee- en bergzicht en uitstekende verbindingen nabij het strand, treinstation, winkels, restaurants en de A-7.
Een uitstekende keuze als vaste woning, vakantieverblijf of investering met sterk verhuurpotentieel op korte termijn.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français