Appartement op de begane grond La Cala de Mijas € 549.950,-
Ref.nr: RSOR5356567
Prijs: € 549.950,-
Appartement op de begane grond La Cala de Mijas € 549.950,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Woonoppervlak | m² |
| Leefruimte | 88m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 1975 |
| Verdieping | |
| Aan het strand | |
| Dicht bij zee | |
| Beachfrontcomplex | |
| Zuiden | |
| Uitstekend | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Lift | |
| Ingebouwde kasten | |
| Dicht bij openbaar vervoer | |
| Dubbele beglazing | |
| Glasvezel | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Gemeenschappelijke parkeerplaats |
Prijs: € 549.950,-
Meer informatie ›››
Appartement op de begane grond in eerste lijn aan het strand in het gewilde Butiplaya-complex in La Cala de Mijas. Deze woning op het zuiden biedt directe toegang tot de boulevard, het strand en een nabijgelegen chiringuito, waardoor het een opvallend kustobject is.
Het appartement verkeert in zeer goede staat en wordt volledig gemeubileerd verkocht, instapklaar dus. Een belangrijk pluspunt is de vergrote open leefruimte, ontstaan doordat het oorspronkelijke terras bij de woonkamer is getrokken voor meer licht en ruimte.
De woning beschikt over 2 slaapkamers, 1 Jack and Jill-badkamer, dubbele beglazing, inbouwkasten en glasvezelinternet. Bewoners hebben toegang tot gemeenschappelijke tuinen, een zwembad van 20 meter en afgesloten gemeenschappelijke parkeergelegenheid binnen een beveiligd complex.
Met winkels, restaurants en alle voorzieningen dichtbij is dit een uitstekende keuze als vakantiehuis of investering aan het strand op een van de meest gewilde locaties van de Costa del Sol.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français