Vrijstaande villa El Paraiso € 3.749.500,-
Ref.nr: RSOR5236960
Prijs: € 3.749.500,-
Vrijstaande villa El Paraiso € 3.749.500,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 7 |
| Woonoppervlak | 1680m² |
| Leefruimte | 980m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2024 |
| Verdieping | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij zee | |
| Dicht bij scholen | |
| Zuidoost | |
| Zuidwesten | |
| Uitstekend | |
| Nieuwbouw | |
| Privézwembad | |
| Airconditioning | |
| Airconditioning warm | |
| Open haard | |
| Vloerverwarming | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Uitzicht op de golfbaan | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op het zwembad | |
| Overdekt terras | |
| Lift | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Wifi | |
| Fitnessruimte | |
| Sauna | |
| Berging | |
| Bijkeuken | |
| Badkamer en suite | |
| Jacuzzi | |
| Barbecue | |
| Dubbele beglazing | |
| Personeelsverblijf | |
| Kelder | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Privétuin | |
| Garage | |
| Fotovoltaïsche zonnepanelen | |
| Zonneboiler | |
| Luxe |
Prijs: € 3.749.500,-
Meer informatie ›››
Moderne luxe villa in El Paraíso, Benahavís, tussen Marbella en Estepona.
Deze indrukwekkende vrijstaande villa combineert moderne architectuur, veel ruimte en privacy in een van de meest gewilde woongebieden van de Costa del Sol. De woning ligt op een perceel van 1.680 m² en biedt 980 m² bebouwd oppervlak en 152 m² aan terrassen.
De villa heeft een zuidoost- en zuidwestoriëntatie, waardoor er de hele dag door veel natuurlijk licht binnenvalt. Vanuit verschillende ruimtes is er uitzicht op zee, de bergen, de golfbaan, de tuinen en het privézwembad.
De indeling omvat 5 slaapkamers en 7 badkamers, ruime leefruimtes en een volledig uitgeruste designkeuken. Grote ramen verbinden het interieur met de terrassen, de aangelegde tuin en het zwembad, wat zorgt voor een sterk gevoel van ruimte en binnen-buitenleven.
Opvallende kenmerken zijn onder meer een privélift, gym, sauna, jacuzzi, personeelsverblijf, recreatieruimtes in de kelder, wasruimte, bergingen, snelle wifi, open haard, vloerverwarming, geavanceerde klimaatregeling en dubbele beglazing.
De woning beschikt bovendien over fotovoltaïsche zonnepanelen en zonneboiler, wat extra energie-efficiëntie toevoegt aan het luxe karakter.
Buiten biedt de villa aangelegde tuinen, ruime terrassen, een barbecuezone en een spectaculair privézwembad. De ligging in El Paraíso geeft vlotte toegang tot golfbanen, winkels, scholen, de kust, Marbella, Estepona, Benahavís, San Pedro en Puerto Banús, terwijl de rustige en private woonomgeving behouden blijft.
Ideaal voor internationale kopers of gezinnen die op zoek zijn naar een ruime, moderne en instapklare luxe villa aan de Costa del Sol.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français