Valtocado, Mijas

Vrijstaande villa Valtocado, Mijas € 1.600.000,-

Ref.nr: RSOR5354314
Prijs: € 1.600.000,-

Vrijstaande villa Valtocado, Mijas € 1.600.000,-

Slaapkamers5
Badkamers2
Woonoppervlak5362m²
Leefruimte337m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar2005
Voorstedelijk
Bergdorp
Zuiden
Zuidwesten
Westen
Goed
Privézwembad
Open haard
Uitzicht op de bergen
Landelijk uitzicht
Panoramisch uitzicht
Uitzicht op het bos
Overdekt terras
Privéterras
Gastenappartement
Berging
Bijkeuken
Badkamer en suite
Barbecue
Glasvezel
Privétuin
Onderhoudsvriendelijke tuin
Omheind complex
Alarmsysteem
Veilig
Garage
Overdekte parkeerplaats
Open parkeerplaats
Meer dan één parkeerplaats
Privéparkeerplaats
Luxe
Ref.nr: RSOR5354314
Prijs: € 1.600.000,-

Meer informatie ›››
Vrijstaande villa Valtocado, Mijas € 1.600.000,-

Gelegen in de rustige en zeer geliefde wijk Valtocado in Mijas, biedt deze rustieke vrijstaande villa een zeldzame combinatie van privacy, natuur en gemak. Omringd door het platteland en met zeer weinig buren is dit een ideaal toevluchtsoord, terwijl de kust en voorzieningen toch vlot bereikbaar blijven.

De ligging zorgt voor uitstekende verbindingen met Mijas Pueblo, Alhaurín el Grande, La Cala de Mijas en de luchthaven van Málaga, waardoor de woning geschikt is als vaste woonplaats of vakantieverblijf. De zuidelijke oriëntatie zorgt voor veel natuurlijk licht gedurende de hele dag.

Binnen beschikt de villa over 5 slaapkamers, waaronder een extra studiozone die deels uit de garage is omgebouwd, en 2 badkamers. De ruime woonkamer met twee open haarden zorgt voor een warme en uitnodigende sfeer, terwijl de onafhankelijke keuken met voorraadkast praktisch is en extra bergruimte biedt.

Buiten staat de woning op een royaal perceel met plaats voor meer dan 10 voertuigen, plus een externe garage. Verder beschikt zij over een privézwembad, een privé tuin en open uitzicht op de bergen, allemaal in een prachtige natuurlijke omgeving. De woning is goed onderhouden en biedt uitstekende mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren.

Alternatieven

287618.jpg

Villa Marbesa € 1.675.000,-

Prijs € 1.675.000,-
Meer informatie
289435.jpg

Villa Estepona € 1.530.000,-

Prijs € 1.530.000,-
Meer informatie
274647.jpg

Villa Marbesa € 1.595.000,-

Prijs € 1.595.000,-
Meer informatie
291229.jpg

Villa Mijas Costa € 1.595.000,-

Prijs € 1.595.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x