Penthouse appartement Torreblanca € 279.000,-
Ref.nr: RSOR5347045
Prijs: € 279.000,-
Penthouse appartement Torreblanca € 279.000,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 54m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1983 |
| Verdieping | |
| Appartement op de bovenste verdieping | |
| Overdekt terras | |
| Op loopafstand van het strand | |
| Op loopafstand van het treinstation | |
| Airconditioning | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Zuidgericht | |
| Uitstekende staat | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Parkeren op straat | |
| Belegging |
Prijs: € 279.000,-
Meer informatie ›››
Penthouse appartement te koop in Torreblanca, Fuengirola, in een gewilde woonwijk aan de Costa del Sol.
De woning beschikt over 2 slaapkamers en 1 badkamer, plus een lichte woonkamer en een open keuken met een praktische, moderne indeling. Vanuit de woonkamer is er direct toegang tot een terras van 12 m², afgesloten met glazen gordijnen, zodat u het hele jaar door extra leefruimte heeft.
De ligging is zeer gunstig: het treinstation ligt op slechts 5 minuten lopen en het strand op ongeveer 10 minuten wandelen. Ook cafés, restaurants, winkels en andere dagelijkse voorzieningen bevinden zich in de buurt, waardoor dit appartement geschikt is voor vakantiegebruik, verhuur of permanent wonen.
Torreblanca staat bekend om zijn rustige woonomgeving en de nabijheid van het centrum van Fuengirola en het levendige kustleven. Dit maakt de woning een aantrekkelijke kans met uitstekende mogelijkheden voor gebruik het hele jaar door.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français