Dubbel penthouse Calahonda € 1.295.000,-
Ref.nr: RSOR5344285
Prijs: € 1.295.000,-
Dubbel penthouse Calahonda € 1.295.000,-
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 250m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2006 |
| Verdieping | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Privéterrassen | |
| Recent gerenoveerd | |
| Uitzicht op zee | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Vloerverwarming | |
| Lift | |
| Privéterras | |
| Berging | |
| Badkamer en suite | |
| Jacuzzi | |
| Omheind complex | |
| Alarmsysteem | |
| 24-uursbeveiliging | |
| Ondergrondse parkeergarage | |
| Garage | |
| Meer dan één parkeerplaats | |
| Toeristenvergunning | |
| Korte termijn verhuur toegestaan |
Prijs: € 1.295.000,-
Meer informatie ›››
Uitzonderlijk duplex penthouse in Las Cascadas, Calahonda, ontstaan uit twee samengevoegde appartementen. Met 250 m² bebouwd en 220 m² aan terrassen voelt dit als een privévilla in de lucht, met volledige privacy en weids uitzicht.
De terrassen vormen het absolute hoogtepunt, met meerdere lounge- en eetruimtes voor binnen-buiten wonen. De woning beschikt over 4 slaapkamers, 4 badkamers plus een gastentoilet, vloerverwarming in de badkamers, directe lifttoegang, twee ondergrondse parkeerplaatsen en twee bergingen.
LPO is aanwezig, kortetermijnverhuur is toegestaan en er is een toeristenlicentie, waardoor dit zowel als luxe woning als investering interessant is. Via een mooie wandeling door de natuur bereikt u het strand; met de auto bent u er in ongeveer 10 minuten.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français