Dubbel penthouse Torrox Costa € 480.000,-
Ref.nr: RSOR5085655
Prijs: € 480.000,-
Dubbel penthouse Torrox Costa € 480.000,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 80m² |
| Zwembad | nee |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 1970 |
| Verdieping | |
| Aan het strand | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij zee | |
| Dicht bij het centrum | |
| Beachfrontcomplex | |
| Oost | |
| Zuiden | |
| Uitstekend | |
| Airconditioning | |
| Zeezicht | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Lift | |
| Ingebouwde kasten | |
| Dicht bij openbaar vervoer | |
| Privéterras | |
| Dubbele beglazing | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Ondergrondse parkeergarage | |
| Privéparkeerplaats | |
| Bestaande bouw |
Prijs: € 480.000,-
Meer informatie ›››
Duplex appartement op de bovenste verdieping in eerste lijn aan het strand van El Peñoncillo in Torrox Costa, met directe toegang tot zee en op slechts 5 minuten lopen van het centrum, winkels en restaurants.
De woning biedt 2 slaapkamers met inbouwkasten, 2 badkamers, een extra toilet, een volledig uitgeruste keuken en een lichte woon-eetkamer met toegang tot het oostgerichte terras. De bovenverdieping biedt ruimte voor een derde slaapkamer en directe toegang tot het grote zuidgerichte dakterras. Beide terrassen hebben een prachtig panoramisch zeezicht.
De prijs omvat een privéparkeerplaats in de ondergrondse garage en een berging in hetzelfde gebouw. Dankzij de uitstekende staat, airconditioning, lift en toplocatie aan zee is dit een ideale woning voor permanent wonen, vakantie of verhuur.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français