Alhaurín el Grande

Rijtjeshuis Alhaurín el Grande € 699.000,-

Ref.nr: RSOR5219941
Prijs: € 699.000,-

Rijtjeshuis Alhaurín el Grande € 699.000,-

Slaapkamers5
Badkamers2
Woonoppervlak208m²
Leefruimte498m²
Zwembadnee
Tuinnee
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar1970
Stad
Dicht bij de golfbaan
Dicht bij winkels
Dicht bij scholen
Goed
Airconditioning
Open haard
Uitzicht op de bergen
Landelijk uitzicht
Panoramisch uitzicht
Stadszicht
Ingebouwde kasten
Dicht bij openbaar vervoer
Privéterras
Gastenappartement
Berging
Bijkeuken
Badkamer en suite
Dubbele beglazing
Dicht bij de kerk
Kelder
Glasvezel
Volledig uitgeruste keuken
Parlofoon
Garage
Meer dan één
Belegging
Bestaande bouw
Ref.nr: RSOR5219941
Prijs: € 699.000,-

Meer informatie ›››
Rijtjeshuis Alhaurín el Grande € 699.000,-

Ruime townhouse in het hart van Alhaurín el Grande, met een zeldzame combinatie van wooncomfort en commercieel potentieel. De woning staat op een perceel van 208 m² en biedt 498 m² bebouwde oppervlakte verdeeld over drie niveaus.

De begane grond wordt momenteel gebruikt als opslagruimte, commerciële ruimte of garage en biedt plaats aan meerdere voertuigen. Deze verdieping kan ook worden omgebouwd tot extra woonruimte of een zelfstandig appartement, waardoor het object bijzonder veelzijdig is.

De eerste verdieping bestaat uit een lichte woning met woon-eetkamer en open haard, balkon, vier slaapkamers, twee badkamers, een volledig uitgeruste keuken, een patio-terras van 48 m² en een bijkeuken.

De tweede verdieping is van binnen onafgewerkt, zodat u de indeling volledig naar wens kunt bepalen. De gevel en het dak zijn al voltooid en deze verdieping beschikt ook over een groot balkon.

Een dakterras maakt het geheel compleet en biedt een panoramisch uitzicht op de omliggende bergen en het natuurpark Sierra de las Nieves. Extra voorzieningen zijn airconditioning, inbouwkasten, dubbele beglazing, berging, glasvezelinternet en een intercom. De woning ligt in een rustige autovrije straat met voertuigtoegang, op loopafstand van winkels, scholen, restaurants en alle lokale voorzieningen.

Alternatieven

291126.jpg

Rijtjeshuis Fuengirola € 619.000,-

Prijs € 619.000,-
Meer informatie
271717.jpg

Rijtjeshuis La Cala de Mijas € 675.000,-

Prijs € 675.000,-
Meer informatie
285918.jpg

Rijtjeshuis Benalmadena Costa € 720.000,-

Prijs € 720.000,-
Meer informatie
250376.jpg

Rijtjeshuis La Cala Golf € 641.000,-

Prijs € 641.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x