Finca / cortijo Casarabonela € 5.300.000,-
Ref.nr: RSOR2888972
Prijs: € 5.300.000,-
Finca / cortijo Casarabonela € 5.300.000,-
| Slaapkamers | 6 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 594599m² |
| Leefruimte | 699m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1980 |
| Verdieping | |
| Land | |
| Dicht bij winkels | |
| Privézwembad | |
| Open haard | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Landelijk uitzicht | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op het zwembad | |
| Uitzicht op de binnenplaats | |
| Ingebouwde kasten | |
| Tennisbaan | |
| Gastenappartement | |
| Gastenverblijf | |
| Badkamer en suite | |
| Barbecue | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Privétuin | |
| Aangelegde tuin | |
| Garage parkeren |
Prijs: € 5.300.000,-
Meer informatie ›››
Prachtige finca in Casarabonela met een apart gastenverblijf, stallen, een manege en productie van olijven, avocado's en fruitbomen.
De hoofdwoning is verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond vindt u een hal, een aparte keuken, een eetkamer met open haard, een slaapkamer en een badkamer. De eerste verdieping biedt vier extra slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en suite.
Het gastenverblijf heeft een woonkamer met keuken, een slaapkamer en een badkamer. Buiten zijn er grote tuinen, een zwembad, een pergola, paardenstallen en rijfaciliteiten, twee agrarische gebouwen, een ruimte voor pluimvee en een meer.
De woning verkeert in goede staat en beschikt over vijf waterputten en een natuurlijke mineraalbron. Ook zijn er avocado-aanplant, uitgestrekte olijfgaarden met jaarlijkse productie en circa 200 fruitbomen rond het huis.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français