Vrijstaande villa Torrox € 880.000,-
Ref.nr: RSOR5044738
Prijs: € 880.000,-
Vrijstaande villa Torrox € 880.000,-
| Slaapkamers | 7 |
| Badkamers | 5 |
| Woonoppervlak | 5569m² |
| Leefruimte | 546m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1997 |
| Verdieping | |
| Land | |
| Dicht bij zee | |
| Dicht bij het centrum | |
| Dicht bij scholen | |
| Oost | |
| Goed | |
| Privézwembad | |
| Open haard | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Landelijk uitzicht | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Wifi | |
| Sauna | |
| Gastenverblijf | |
| Berging | |
| Bijkeuken | |
| Jacuzzi | |
| Gedeeltelijk gemeubileerd | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Privétuin | |
| Overdekte parkeerplaats | |
| Meer dan één parkeerplaats | |
| Privéparkeerplaats | |
| Elektriciteit | |
| Drinkwater | |
| Gas | |
| Zonneboiler | |
| Vakantiehuizen | |
| Belegging | |
| Luxe | |
| Bestaande bouw |
Prijs: € 880.000,-
Meer informatie ›››
Prachtige vrijstaande Andalusische villa in Torrox met panoramisch uitzicht over Frigiliana, Nerja en de omliggende bergen. Gelegen op een royaal perceel met olijf- en vijgenbomen combineert deze woning traditionele charme met ruimte, privacy en uitstekend verhuurpotentieel.
De hoofdwoning bestaat uit twee verbonden vleugels. De eerste vleugel biedt een hal, woonkamer met open haard en toegang tot het terras, een kantoor met serre, een volledig ingerichte keuken die uitkomt op een patio met fontein, en boven drie slaapkamers, waaronder een master suite met whirlpoolbad, sauna en privébalkon.
De tweede vleugel biedt een lichte multifunctionele ruimte onder een dakraam, plus nog drie slaapkamers en twee badkamers, ideaal voor gezinsbewoning of gasten. Een aparte casita voegt een woon-slaapkamer, compacte keuken, eigen badkamer en zonneboiler toe.
Buiten zijn er meerdere terrassen, een privézwembad, een privébodega en veel bergruimte. Met overdekte parkeergelegenheid, ondersteuning door zonne-energie en slechts 20 minuten van de stranden van Torrox Costa biedt deze villa comfort, veelzijdigheid en een uniek leven.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français