Te koop Gelijkvloers appartement Costa Del Sol Benahavís € 375.000,-
Ref.nr: RSOR3253636
Prijs: € 375.000,-

Te koop Gelijkvloers appartement Costa Del Sol Benahavís € 375.000,-
Slaapkamers | 2 |
Badkamers | 2 |
Woonoppervlak | 110m² |
Leefruimte | m² |
Zwembad | ja |
Tuin | ja |
Parkeren | nee |
Airco | %lng_% |
Opslagruimte | %lng_% |
Lift | %lng_% |
Bouwjaar | |
Verdieping | |
Ligging: Urbanisatie | |
Zonorientatie: Zuid | |
Huidige Staat: Uitstekend | |
Zwembad: Gemeenschappelijk, Kinderbad | |
Klimaatbeheersing: Airconditioning | |
Uitzicht: Zee, Bergen, Golf, Weids | |
Extra's: Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Privé terras, ADSL / WIFI, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Barbecue | |
Meubilering: Volledig gemeubileerd | |
Keuken: Volledig ingericht | |
Tuin: Gemeenschappelijk, Fraai aangelegd | |
Beveiliging: Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging | |
Parkeergelegenheid: Ondergronds | |
Voorzieningen: Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon | |
Categorie: Koopje, Goedkoop, Noodzakelijke verkoop, Golf, Vakantiehuis, Investering, Luxe, In prijs verlaagd, Bestaande bouw |
Prijs: € 375.000,-
Meer informatie ›››
Licht en modern appartement op de begane grond met een uitzonderlijk uitzicht op de Middellandse Zee vanuit de verhoogde positie.
Gelegen aan de weg naar Ronda, ook op korte afstand van La Heredia en Monte Halcones met een selectie van bars, restaurants en winkels.
Dit mooie appartement biedt een gang, woon-eetkamer, Amerikaanse keuken, twee slaapkamers en twee badkamers, ook profiteert van een groot terras van 109 m2.
Het bevat ook een parkeerplaats en een berging.
Het zwembadgedeelte is mooi gepresenteerd met een overloopzwembad en een modern terras en ontspanningsruimtes.
Slechts een paar minuten rijden van het strand en Puerto Banus.